Anti – ageing twarzy

 

Masaż anti-ageing twarzy to dynamiczny masaż powstrzymujący proces starzenia, który w doskonały sposób poprawia sprężystość mięśni i elastyczność skóry twarzy.

Podczas zabiegu masażystka pracuje z Państwem nad poprawą kondycji mięśniowej twarzy i ogólnego stanu skóry, a głównym celem jest pozbycie się bądź istotne zmniejszenie zmarszczek skóry twarzy.

Podczas sesji masażu niwelowane są przede wszystkim zmarszczki w okolicy czoła, kącika oka, tzw „ kurze łapki”, bruzdy przynosowe a także  zmarszczki widoczne przy kącikach ust i tzw. obwisłe policzki. W ramach masażu anti-ageing stosujemy ruchy oklepywania , rozcierania, głaskania, ugniatania i oszczypywania zmarszczek oparte na technice opracowanej przez dr Pawła Piątkowskiego – znanego fizjoterapeuty oraz pasjonata i eksperta od masażu twarzy.

Dobrze i regularnie przeprowadzony masaż anti-ageing twarzy jest alternatywą dla zabiegów chirurgicznych, a stosowany cyklicznie przynosi niesamowite efekty redukcji zmarszczek, wygładzenia skóry twarzy i poprawienia jej jędrności. Masaż zalecany jest do stosowania cyklicznie już od 30 roku życia, w celu profilaktyki i spowolnienia procesu powstawania zmarszczek.

Przeciwwskazania: pękające i rozszerzone naczynka, trądzik, świeże blizny i przebyte zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, gorączka, stany zapalne w obrębie skóry twarzy lub w jamie ustnej, do trzech dni po ekstrakcji zęba, rany i przerwana ciągłość skóry, metalowe implanty, chirurgiczny lifting, złote nici, toksyna botulinowa i wypełniacze.

Efekty: 10 masaży twarzy, które wyraźnie odmłodzą skórę, sprawią, że stanie się ona młodsza, a twarz będzie bardziej atrakcyjna. Seria 10 zabiegów pozwoli na odmłodzenie skóry twarzy nawet o kilka lat.

Częstotliwość: Jeden zabieg 1 maksymalnie 2 razy w tygodniu.

ANTI – AGEING TWARZY

Masażcena
Anti - ageing twarzy (20 min)50